ile czasu na rejestracje pojazdu, gdzie warto ?

ile czasu na rejestracje pojazdu, gdzie warto ?

Kupiłem samochód i zastanawiam się jak wyglądają terminy na rejestracje pojazdów. Coś się zmieniło w ostatnim czasie?

Lesny

Posty: 1

 
Od wielu lat nic się nie zmienia z terminem na rejestracje pojazdów i jest to trzydzieści dni. Oczywiście mało, kto się tego trzyma. Brak czasu, ale i chęci, dlatego tak się dzieje.

090913123

Posty: 2

 
Nic się nie zmieniło, bo ilość czasu na przerejestrowanie pojazdów zostaje taka sama. Mamy trzydzieści dni i w niektórych miastach wcale nie będzie nam łatwo się tego terminu trzymać. Kolejki są bardzo duże, dlatego trzeba od razu po zakupie umawiać termin przerejestrowania.

Lupusx

Posty: 4

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, że jest strona, na jakiej można sprawdzić do ilu dni musicie zarejestrować wozy. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, że trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, albowiem pozyskamy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

pawel253

Posty: 4

 
W łatwy sposób można sprawdzić ile macie czasu na rejestracje pojazdu, bo na stronie https://www.terminnarejestracje.pl jest specjalny licznik. Wpisuje się datę zakupu i już.

Aga-lloch

Posty: 7

 
W internecie sprawdźcie ile macie czasu na zgłoszenie zbycia pojazdu. Z tego, co wiem to trzydzieści dni, ale może się coś zmieniło? Wiem, że ze zgłoszeniem było trzydzieści dni, a później przez pandemie było to sto osiemdziesiąt dni. Teraz chyba znowu jest trzydzieści, ale lepiej sprawdzić to wszystko na bieżąco.

Kitas

Posty: 2