nieruchomości w Warszawie, gdzie warto ?

nieruchomości w Warszawie, gdzie warto ?

Czy można odnaleźć mieszkanie w Warszawie po okazyjnej cenie? Nie wiem jak określić cenę, ale żeby była niższa od tej rynkowej.

Boberek

Posty: 1

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można odszukać na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich faktycznie bardzo wiele. Bez względu na to czy ma to być małe czy olbrzymie mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dzisiaj liczy się komfort i czas, dlatego bardzo duże znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się znajduje. Wtedy ludzie zapłacą za nie więcej.

Jasio234

Posty: 2

 
Jest wiele ofert mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Znajdziecie wtedy dobre ceny, lokalizacje i warunki. Oczywiście cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, że ceny będą bardzo niskie.

Yuri20

Posty: 4

 
Jest dużo ofert mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Znajdziecie wtedy porządne ceny, lokalizacje i warunki. Bez wątpienia cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, iż ceny będą niezmiernie niskie.

iravau

Posty: 8

 
Warszawa zawsze miała niezwykle kosztowne mieszkania. Nawet przed tym jak ceny mocno wzrosły to tanio tam nie było. Zarobki w stolicy w tamtych czasach były kilkukrotnie lepsze niż w innych regionach kraju. Tak to wyglądało.

Yuri20

Posty: 2

 
W Warszawie ceny są wysokie. Trzeba się z tym liczyć. Szanse na zrobienie kariery są większe i to właśnie przekłada się na wysokie ceny nieruchomości. Trzeba się zastanowić czy to właśnie jest miejsce i rozwiązanie dla nas.

HalskiPolAnimer56

Posty: 14

 
Wybór mieszkań w Warszawie jest dość spory. Wszystko jednakże zależne jest od tego, czego się tak faktycznie szuka. Jaka lokalizacja, wielkość no i jaka to ma być cena?

miko_poz

Posty: 4

 
Na pewno mieszkania w Warszawie do tanich nie nalezą, ale w innych miastach wcale nie jest lepiej. Jeśli już mam wybierać miejsce do zamieszkania i płacić dużo pieniędzy to stawiamy na Warszawę. Tam nawet jak będzie kryzys to zarobki są większe i szanse na znalezienie pracy też. Polecam takie rozwiązanie dla wszystkich.

Saradoonin

Posty: 2