konsultant ślubny ??

konsultant ślubny ??

Hej. Komu powinienem zaufać, gdy w rachubę wchodzi wynajem auta do ślubu? Chcielibyśmy pojechać do ślubu luksusowym samochodem w korzystnej cenie, a więc nie zapłacić więcej niż 1000 zł. Pozdrawiam serdecznie.

eGall

Posty: 6

 
W naszym przypadku zespół na wesele kosztował 3500 pln. Mam świadomość, iż są także tańsze, jak i zdecydowanie droższe zespoły. Dużo zależy od ich renomy.

gregBard

Posty: 7

 
Mam wrażenie, iż coraz wiecej ludzi decyduje się na to, aby zatrudnić DJ-a na wesele. Niesłychanie w wielu przypadkach jest on w stanie zapewnić możliwie najlepszą zabawę. Jego repertuar jest zupełnie nieograniczony, natomiast oczekiwane poprzez niego wynagrodzenie potrafi być niższe niż w przypadku fachowego zespołu muzycznego.

Waldipp

Posty: 21

 
Od kilkuset do kilku tysięcy zł ma szansę kosztować wynajem auta do wesela. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie. Koszt zależy m.in. od auta.

mew soncz7777

Posty: 11

 
Moim zdaniem powinniście zainteresować się tą stroną: https://www.gdziewesele.pl/oprawa, jeśli interesuje Was solidny zespół na wesele. Nie powinniście być zawiedzeni :)

Felekkk2

Posty: 9

 
W naszym wypadku DJ na wesele zainkasował kwotę zaledwie 2500 złotych. Uważam, że to bardzo rozsądne wynagrodzenie, ponieważ profesjonalny zespół potrafiłby kosztować dwu lub nawet trzykrotnie więcej. Przynajmniej tyle zapłacili za usługi pewnego zespołu moi znajomi, którzy niedawno brali ślub.

ZetMichał

Posty: 25

 
Posiadam namiary na znakomitą cukiernię, która wykonuje torty weselne. Wystarczy, że dacie znać na priv, a przekażę Wam adres jej strony internetowej. Posiadają na swoim koncie bardzo wiele interesujących realizacji, co możecie zweryfikować we własnym zakresie. Pozdrawiam.

345_14

Posty: 24

 
Mieliśmy mnóstwo wątpliwości, gdy wybieraliśmy zespół na wesele. Całe szczęście, że udało mi się trafić na Wasze wypowiedzi, które pojawiły się w obrębie tego forum dyskusyjnego. Muszę przyznać, że były one niesamowicie pomocne. Nie popełniliśmy błędu.

ZaNK3R

Posty: 16

 
W naszym przypadku DJ na wesele zainkasował kwotę zaledwie 2500 zł. Uważam, że to bardzo rozsądne wynagrodzenie, bowiem profesjonalny zespół potrafiłby kosztować dwu lub nawet trzykrotnie wiecej. Przynajmniej tyle zapłacili za usługi pewnego zespołu moi znajomi, którzy niedawno brali ślub.

ambrozy56

Posty: 8