Naprawa ploterów drukujących z Poznania - POMOCY!!

Naprawa ploterów drukujących z Poznania - POMOCY!!

Ostatnio zepsuł mi się mój ploter. Czy waszym zdaniem jest sens oddawania go do naprawy czy lepiej zakupić nowy?

derbuś45

Posty: 7

 
Osobiście zdecydowanie odradzałbym Ci korzystanie z usług serwisów, jakie nie są tak jak mówisz od razu w stanie zdiagnozować przyczyny tego, dlaczego ploter nie działa w pełni prawidłowo bowiem może to oznaczać tylko i wyłącznie brak kompetencji ludzi pracujących w tego typu serwisie i może wiązać się z nieprawidłową naprawą.

zoferek

Posty: 10

 
Sam od długiego czasu korzystam z usług serwisu: http://naprawaploterow.com i moim zdaniem jest on najlepszym jaki obecnie działa w tej branży.

Black_Riot

Posty: 19

 
Zdecydowanie odradzam Ci zakup nowego plotera w wypadku awarii. W mojej opinii naprawa jest zdecydowanie bardziej opłacalna a Twój sprzęt będzie po niej jak nowy.

wiesiekj

Posty: 25

 
Na Twoim miejscu zdecydowałbym się na naprawę urządzenia ponieważ jest to zdecydowanie tańsze niż nabycie nowego urządzenia wysokiej klasy. Naprawa lecz niesłychanie często wychodzi faktycznie niesłychanie tanio i warto wcześniej zapoznać się z kosztami naprawy.

Wegierek86

Posty: 20

 
Jeżeli prowadzisz swoją firmę w Poznaniu to serwisów oferujących naprawę ploterów masz naprawdę sporo. Osobiście radziłbym Ci jednak udanie się do serwisu specjalizującego się w ploterach konkretnej marki. Z doświadczenia wiem, że serwisy tego typu zdecydowanie lepiej świadczą swoje usługi.

tombruce

Posty: 29