jakość powietrza a bieganie, znacie ?

jakość powietrza a bieganie, znacie ?

Zastanawiam się, jakie wpływa ma, jakość powietrza na bieganie? Co Wy o tym sądzicie? Biegać w środku miasta czy może jednak jechać poza miasto? Jak zdobyć ważne informacje pogodowe o swoim regionie, w którym przebywam?

roudee

Posty: 1

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj istotne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób łatwiej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasami warto, chociaż trochę poczekać na poprawę warunków.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj ważne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób łatwiej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasem warto, chociaż trochę poczekać na poprawę warunków.

TomekK

Posty: 4

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to niezwykle dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, ale określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

zimek123456

Posty: 22

 
Mam tutaj stronę gdzie można sprawdzić idealne tętno https://www.runisfun.eu/strefy-tetna i według mnie działa bardzo dobrze. Polecam sobie zbadać taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

pawel253

Posty: 2

 
U mnie porządne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, natomiast mam znajomego, który biega od sporo lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, natomiast i wytrenowania, wobec tego warto wiele biegać dla swojego zdrowia. Wtedy nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

Hihotek

Posty: 5