Jaki hotel w gdańsku

Jaki hotel w gdańsku

Szukam miejsca noclegowego w Gdańsku na przedłużony weekend i tak się zastanawiam, gdzie warto się wybrać i jaki hotel najlepiej się sprawdzi. Raczej chce postawić na aktywne zwiedzanie centrum miasta więc dobra lokalizacja blisko najważniejszych zabytków będzie dobra. Jak macie jakieś sprawdzone miejsca noclegowe to się podzielcie

labuh

Posty: 2

 
Gdańsk tak rozwinął się turystycznie, że z hotelami w centrum nie ma problemów. Zobacz sobie porównywarki cenowe i na pewno coś sensownego będziesz w stanie z tego wybierać.

kulpaa45

Posty: 11

 
Nie wiem jak sytuacja obecnie wygląda, ale mniej więcej pól roku temu miałem okazję korzystać z oferty hotelu Gryf i naprawdę był to bardzo udany pobyt. Miłe miejsce, komfortowe, nowoczesne pokoje. Co dla mnie istotne czysto. Na stronie http://gryfgdansk.pl znajdziesz na pewno aktualną ofertę jeśli chodzi o ceny itp.

czesławw45

Posty: 3

 
Ja byłem w Gdańsku bodajże 3 razy w ciągu ostatnich dwóch lat i mogę powiedzieć, że miejsc noclegowych w centrum jest bardzo dużo. My byliśmy większą grupą więc wybieraliśmy mieszkania na doby, ale jeśli chodzi o hotele to z wyborem nie będzie problemów.

aliDOS

Posty: 8

 
Sporo jest miejsc noclegowych w Gdańsku, głównie właśnie w centrum więc jak ta okolica będzie Cię interesować to myślę, że na spokojnie znajdziesz sensowne propozycje dla siebie. Ogólnie to bardzo przyjemne miejsce, gdzie milo się wypoczywa i można sporo zwiedzić.

pawlooo56

Posty: 18

 
Miałem okazję być w Gdańsku, nocowaliśmy w mieszkaniu całą grupą znajomych, ale ogólnie jest tak wiele noclegów, w centrum, na każdym kroku widać oznaczenia o noclegach więc ta baza wydaje się, że jest bardzo bogata nawet mimo tego, że turystów tam również nie brakuje.

gregBard

Posty: 7

 
Spokojnie w dużych miastach jest tak dużo ofert noclegowych, że znalezienie sensownej propozycji raczej nie będzie stanowiło problemu. Choć na pewno warto dobrze szukać nim coś się wybierze, by sprawdzić jakoś opinie innych o takim noclegu.

cinto

Posty: 5